Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn stanowi grupą jednej z najwspanialszych liczb ubezpieczeniowych na świecie. Na krajowym sektora firma ostatnia jest od 2006 roku oraz napawa się wielkim oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje wielki asortyment usług ubezpieczeniowych, w tymże zabezpieczenia majątkowe oraz wydawanie aktywami. Z zmian klienci sami odnajdą w jej możliwości zabezpieczenia na przeżycie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe oraz morze nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało niezwykle efektownych rozwiązań w szczycie ubezpieczeń na jedzenie, jakie cierpią chronić nas natomiast bliską rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze wyniki w tejże klas to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – zasłona i inwestowanie

Plan Elastyczny jest propozycją, jaka bierze obecnie doskonałe pomieszczenie w porządku ubezpieczeń na życie. Istnieje wówczas polisa, która składa funkcję obronną i inwestycyjną. Nie ale chroni przyszłość swoich ulubionych, jeśli dojdzie do znajomej śmierci, lecz i stosuje możliwość inwestowania kapitału w ramach wybranej metod inwestycyjnej czy poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam decyduje o obszarze i stanie życia polisy, a w konstrukcjach umów pomocnych może zwiększyć ją na kontrolę jednocześnie w sukcesie wielkiej grypy lub wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie i zbieranie

Aktualna oferta AXA jednocześnie przechodzi na punktu zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego także zadaje nadzieję inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Podobnie w konstrukcjach Programu Uniwersalnego zabezpieczony może łączyć oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu trwania polisy, jej rodzina uzyska wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub pełną kwotę polisy, gdyby jej zaletę stanowi czystsza niż kwota ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na skalę potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA to specjalnie fajne wyjście dla dziewczyn, które chcą sprawić kompleksowy, indywidualnie dołączony do aktualnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego schematu możemy połączyć kilka typów zabezpieczeń oraz odpowiadać zbytnio nie jedną składkę. Propozycja ta idzie nie tylko zabezpieczyć naszych kochanych na przypadek naszej śmierci, przecież i zabezpieczać ich zdrowie a przeznaczenie. Plan zawiera ponad finansową ochronę naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców albo w chwili wstąpienia w poważne życie.

Jak dobrać najskuteczniejszą ofertę?

Wymienione wysoko projekty to tylko trochę wzorów z znacznej propozycji tego grona ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na życie, turystyczną, komunikacyjną, czy same wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.